Shiatsu masáž v sede cez oblečenie

Japonské umenie akupresúry pomáha navracať pocit stratenej dôvery a istoty. Toto starobylé masážne umenie vychádza nielen z tradícií japonskej kultúry a morálky, ale aj zo súčasného rýchleho životného a najmä pracovného tempa.

Shiatsu masáž  v sede sa vykonáva sa v sede na masážnej stoličke, pričom sa klient nemusí vyzliecť. Žiadne oleje ani emulzie sa vtedy nepoužívajú; práve kvôli tomu ju uvítajú klienti, ktorí majú alergiu na masážne oleje.

V skutočnosti je táto technika úžasne uvoľňujúca, nakoľko má klient viac oporných bodov ako na masážnom stole.

Cieľom masáže je odstrániť blokády vo svaloch a tak obnoviť tok životnej energie v tele klienta a to spriechodnením energického toku v meridiánoch. Meridiány sú cestičky, cez ktoré plynie energia vyživujúca celé telo. Meridiány tvoria sieť cestičiek, ktoré spájajú orgány, kožu, svaly a kosti do jedného celku. Meridiány ako rieky energie zabezpečujú smerovanie životnej sily v tele. Keď táto neobmedzene plynie, prináša tak novú a silnú energiu a zároveň odvádza použitú energiu spolu s toxínmi.

Profesionálne prevedená masáž pomáha znižovať fyzickú a psychickú únavu; zvyšovať fyzickú pohodu a výkonnosť. Pozornosť je zameraná hlavne na problematickú oblasť krčnej chrbtice, ramená, ruky, chrbát, stehná, lýtka, chodidlá.

 Shiatsu masáž sa robí často priamo na pracoviskách klientov, ale aj na plážach, v parkoch, verejných záhradách.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky