Ajurvédska terapia mešcami

Terapia, ktorá dopraje telu zaslúžený relax aj v tie najnáročnejšie dni

THAJSKÝ BYLINNÝ RITUÁL - akupresúrna terapia celého tela s použitím teplých bylinných vreciek a oleja. Prehreje a upokojí organizmus, výborne zrelaxuje. Terapia spočíva v prikladaní teplých bylinkových / kokosových mešcov naplnených špeciálnou zmesou aromatických bylín a olejov na telo. Teplo a esenciálne oleje vyživujú pokožku a tým zároveň stimulujú krvný obeh. Mešce sa naparujú a následne sa aplikujú na pokožku. Naparovaním sa dosiahne aktivácia účinných zložiek byliniek a olejov v bavlnenom obale. Presne smerovanými tlakmi terapeuta dochádza k výmene energie a nastoleniu rovnováhy v tele. Masáž tlakových bodov odstraňuje blokády, obnovuje zdravie a psychickú pohodu, pomáha pri bolestiach hlavy, migrénach, upokojuje nervový systém. Aktivujú sa samouzdravovacie sily, pokožka sa prekrvuje, zmenšuje sa napätie a bolesti vo svaloch, spriechodňuje sa tok energie v meridiánoch.

Ak ju vykonávame pravidelne, uvoľní svalové napätie, posilní telo, obnoví pružnosť stuhnutých kĺbov a zastaví predčasné starnutie a tvorbu vrások.

  • THAJSKÉ BYLINKOVÉ MASÁŽNE mešce sú starým dedičstvom odvodeným z praktík Ayurvédy a ich použitie je aj v súčasnej thajskej medicíne nezanedbateľným pomocníkom. Starostlivo vybrané thajské bylinky sú zmiešané v jednej guli vytvárajúc tak synergický efekt. Jedná sa o originálnu tradičnú thajskú procedúru, ktorá je zameraná na vyváženie životnej energie - prány, za pomoci stimulácie kanálov, v ktorých prúdi. Za použitia špeciálnych bylín, z ktorých sú masážne gule vyrobené, sa tlakom na kanáloch a akupresúrnych bodoch stimuluje krvný a lymfatický obeh.
Mešce sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín, medzi nimi okrem iného aj zo zázvoru, z lístkov a kôry limetky, z kurkumy, citrónovej trávy, puškvorca, z lístkov špeciálnych thajských byliniek. Teplo a esenciálne oleje z byliniek vyživujú pokožku a tým zároveň stimulujú krvný obeh.

Používanie herbálnych gulí osviežuje, ukľudňuje a regeneruje pokožku. Výsledkom je odstránenie toxínov z tela. Výrazný je aj ich aromaterapeutický efekt. Ich použitie sa odporúča po akomkoľvek masážnom úkone.

  • THAJSKÉ KOKOSOVÉ MASÁŽNE mešce sú jedinečné čistým prírodným vitamínom E obsiahnutom v kokosovom oleji. Vyživujú, zjemňujú a revitalizujú pokožku, a zároveň ju chránia pred slnečným žiarením. Kokosový olej udržiava pokožku jemnú a pružnú. Nádherná kokosová vôňa zvýrazňuje aromaterapeutický efekt.

Kokosový olej je plný antioxidantov, proteínov a vitamínov, ktoré vyživujú a chránia pleť. Vďaka studenému lisovaniu olej nestráca žiadne zo svojich blahodárnych účinkov a prírodných živín. Vysoký obsah prírodných antioxidantov napomáha v obnove pleti, chráni ju pred voľnými radikálmi a vonkajšími faktormi, ktoré majú na svedomí rýchle starnutie pleti. Vedecké výskumy potvrdili, že profil tejto zmesi prírodných olejov je veľmi podobný olejom produkovanými našou pokožkou, čím je zaistená optimálna zlučiteľnosť s kožnými tkanivami. Panenský kokosový olej ma jedinečnú vôňu, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný efekt, omladí, hydratuje a dodá živiny.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky