Anjeli Atlantídy

Život s anjelmi

Všetci z detstva poznáme príbehy o anjeloch strážnych. Naše životy môžu byť hodnotnejšie a ľahšie, ak vieme s nimi komunikovať, dávať im otázky a prijímať od nich odpovede. Keď sme schopní otvoriť svet anjelov, máme prístup k špeciálnym vedomostiam a cenným technikám. A cez toto spojenie s ich energiami môžeme objaviť ich svet.

Účastníci kurzu založeného na prastarých vedomostiach Atlantídy sa oboznámia a prakticky zážitkovo spoznajú rozdielne charakteristiky Anjelov a ich energie. Naučia sa nadviazať kontakt s Archanjelmi, Anjelom lásky, Anjelmi živlov a s anjelmi, ktorí nám môžu pomôcť liečiť alebo prípadne nájsť stratené veci. Táto komunikácia sa môže stať súčasťou našich každodenných životov.  

Miesto konania kurzu - Liptovský Mikuláš alebo online

Termíny - možnosť dohodnúť aj individuálny termín

Kurz trvá - 1 deň

Cena kurzu - AA1 / 60 €             AA1B / 60 €

Absolvent kurzu dostane - medzinárodný certifikát, materiály

Kurz je vhodný pre každého človeka, ktorý chce rozvíjať svoje spirituálne schopnosti, otvoriť sa komunikácii s anjelmi, pre liečiteľov, pre každého, kto chce pomôcť sebe aj iným.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky