Luxusná čokoládová masáž

Delikátna, lahodná, zamatovo jemná, sladučká, horúca, nádherne horká, pikantná,... je nespočetné množstvo slov, ktoré ju charakterizujú a je nespočetné množstvo spôsobov, ktorými ju možno pripraviť a použiť...

                                           ČOKOLÁDA

Výnimočnosť tejto delikatesy, ktorá poteší dušu aj telo,  je známa už dávno. V minulosti to bol obľúbený nápoj kráľovských dvorov, aristokracie, filozofov. Poniektorí z nich boli dokonca označovaní za čokoholikov. Dnes si našťastie túto lahôdku môžme dopriať všetci v akejkoľvek podobe. Čokoláda totiž obsahuje veľa užitočných prvkov pre ľudský organizmus ako sú kakao či theobromín. Kakao zabraňuje prenikaniu voľných radikálov. Je harmonizujúce a mierne stimulujúce.  Theobromín podobne ako kofeín pôsobí na cievne zakončenia v koži a aktivuje látkovú výmenu. Čokoláda dokáže  v mozgu stimulovať tvorbu dopamínu a uvoľňovať endorfíny a serotonín - chemické látky šťastia.

PREČO PRÁVE ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ?

Teplá čokoládová masáž je perlou medzi masážami a skrášľujúcimi procedúrami. Pozostáva z peelingu, masáže a zábalu. Je to kvalitná starostlivosť o pokožku plná vitamínov, minerálov, antioxidantov, koenzýmov.

Je výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídu, odplavenie toxických látok z tela a získanie dobrej nálady. 
Po čokoládovej masáži sa človek cíti sviežo a uvoľnene. Čokoláda zaistí skvelý vzhľad a starostlivosť o pokožku, pokožka bude svieža a krásna, svaly uvoľnené a oddýchnuté. Klient sa cíti vynikajúco pre dokonalý luxus, ktorý táto masáž ponúka.

© 2012 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!