Luxusná čokoládová masáž

Delikátna, lahodná, zamatovo jemná, sladučká, horúca, nádherne horká, pikantná,... je nespočetné množstvo slov, ktoré ju charakterizujú a je nespočetné množstvo spôsobov, ktorými ju možno pripraviť a použiť...

                                           ČOKOLÁDA

Výnimočnosť tejto delikatesy, ktorá poteší dušu aj telo,  je známa už dávno. V minulosti to bol obľúbený nápoj kráľovských dvorov, aristokracie, filozofov. Poniektorí z nich boli dokonca označovaní za čokoholikov. Dnes si našťastie túto lahôdku môžme dopriať všetci v akejkoľvek podobe. Čokoláda totiž obsahuje veľa užitočných prvkov pre ľudský organizmus ako sú kakao či theobromín. Kakao zabraňuje prenikaniu voľných radikálov. Je harmonizujúce a mierne stimulujúce.  Theobromín podobne ako kofeín pôsobí na cievne zakončenia v koži a aktivuje látkovú výmenu. Čokoláda dokáže  v mozgu stimulovať tvorbu dopamínu a uvoľňovať endorfíny a serotonín - chemické látky šťastia.

PREČO PRÁVE ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ?

Teplá čokoládová masáž je perlou medzi masážami a skrášľujúcimi procedúrami. Pozostáva z peelingu, masáže a zábalu. Je to kvalitná starostlivosť o pokožku plná vitamínov, minerálov, antioxidantov, koenzýmov.

Je výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídu, odplavenie toxických látok z tela a získanie dobrej nálady. 
Po čokoládovej masáži sa človek cíti sviežo a uvoľnene. Čokoláda zaistí skvelý vzhľad a starostlivosť o pokožku, pokožka bude svieža a krásna, svaly uvoľnené a oddýchnuté. Klient sa cíti vynikajúco pre dokonalý luxus, ktorý táto masáž ponúka.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky