Terapie kryštálmi

AKTÍVNA duchovná terapia

Terapeutický systém, vrámci ktorého terapeut diagnostikuje a následne lieči pomocou

 • kryštálov
 • energií rôznych farieb
 • je možné pracovať aj na diaľku. 

Duchovné liečenie pôsobí aj v takých prípadoch, kde sa neprejavujú telesné príznaky nemoci, ale človek sa cíti chorý citovo alebo mentálne. Duchovným liečením podporujeme samoliečiace schopnosti človeka. Keď sa rozpustia všetky blokády, začne uzdravovací proces.

ADT je možné spájať aj s inými formami terapií. Napríklad s možnosťami AROLO TIFAR je možné pomôcť z dvoch strán. ADT prináša utíšenie bolesti, odstránenie symptómov, zatiaľ čo AROLO vyrieši príčinu, ktorá viedla ku vzniku problému. Kombinácia týchto liečebných systémov umožňuje rýchlejšie a hmatateľnejšie dosiahnuť požadovaný cieľ.

Atlantis AROLO TIFAR

Vedci objavili, že delfíny sú pomocou energetických impulzov schopné aj na veľkú vzdialenosť rozoznať objekt pred sebou a identifikovať s absolútnou presnosťou fakty o ňom, ako napr. zdravotný stav, psychické rozpoloženie, obsah žalúdka a podobne. Tento systém poslúžil v Atlantíde ako základ pre vývoj liečebného systému, ktorý znovu objavil Eckard Strohm. Toto starodávne liečiteľské umenie atlanských majstrov sa volá Atlantis AROLO TIFAR, skrátene AROLO.

AROLO je energetický diagnostický systém, ktorý identifikuje príčinu ochorenia, jeho lokalizáciu a následne energetickým ošetrením odstraňuje príčinu. Vyznačuje sa rýchlym pôsobením. Táto energetická liečebná metóda je extrémne rýchla a účinná, pomáha diagnostikovať karmické procesy najrýchlejšie ako je vôbec kdekoľvek a kedykoľvek možné. Z lekárskeho hľadiska tento diagnostický systém dovolí zistiť informáciu o stave osoby v podstate za pár minút.

Pomocou kódovaných symbolov sme schopní "pripojiť" sa na božský energetický potenciál majstrov liečiteľov v časoch Atlantídy a tak sa dotknúť rôznych "hladín" a nájsť tam odpovede na otázku príčin disharmónie a ako na ne pôsobiť. Diagnostika a následné ošetrenie sa vykonáva pomocou špeciálne naprogramovaných horských kryštálov a ametystov. Tiež je možné vytestovať vhodnosť potravín, vitamínov, minerálnych látok a podobne a ich dávkovanie.

Reiki a kryštály

 • liečenie vesmírnou energiou a svetelnými vibráciami kryštálov

Terapia kryštálmi Guasha a kryštálovým rollerom - tvárová / telová

 • jemná terapia kryštálmi, ktorá stimuluje lymfatický systém, zlepšuje cirkuláciu krvi v pokožke; redukuje opuchy, vrásky a kruhy pod očami, odvádza z pokožky toxíny, stimuluje tvorbu kolagénu, celkovo podporuje elasticitu a krásny žiarivý vzhľad pokožky, omladenie, regeneruje bunky, pôsobí proti pigmentáciám, má pozitívny vplyv na psychiku, podporuje kľudný spánok, navodzuje vnútornú pohodu a vyrovnanosť

Používa sa aj pri

 • akútnych (naliehavých) a chronických bolestivých stavoch pohybového aparátu (bolesti svalov, šliach, úponov, kĺbov), odstraňuje stagnáciu a blokády
 • bolestiach hlavy, migrénach
 • riešení problémov s trávením, váhou, opuchoch
 • riešení stavov, ktoré sú spojené s menštruačným cyklom, menopauzou
 • regulácii a prečisťovaní toku energie a krvi v dráhach
 • celkovej regenerácia tela

MASÁŽ drahými kameňmi

Masáže a terapie drahými kameňmi pochádzajú už z dôb bájnej Atlantídy. Indická medicína nám priniesla liečbu a harmonizáciu čakier pomocou drahých kameňov a čínska medicína systém meridiánov. Masáž v sebe spája účinky masáže samotnej, ako aj uzdravujúcu a harmonizujúcu silu kryštálov. 

Podľa toho, ako drahé kamene používame a aký druh kameňa zvolíme, pôsobíme na rôznych rovinách: telesnej, duševnej a duchovnej a tým dosiahneme harmonizáciu človeka ako celku.

K R Y Š T A L O T E R A P I A ako návrat k zdraviu, kráse, harmónii

 • aplikácia liečivých zostáv na telo, ktoré ho uvedú do rovnováhy a podporia uzdravujúce procesy;
 • súčasť masáží a terapií;
 • diagnosticko - terapeutický systém, ktorý zistí príčinu ochorenia a následne po diagnostike, ktorá má tiež terapeutický účinok, nasleduje terapia špeciálnymi HORSKÝMI KRYŠTÁLMI a AMETYSTAMI, ktoré cielene pôsobia na hladine príčiny;
 • diagnosticko - terapeutický systém pôsobenia rôznych kryštálov (tvar, farba, veľkosť, účinky) a farieb v závislosti od symptómov, "reči" orgánov.
 • harmonizácia, očista.

Liečenie kryštálmi praktizuje ľudstvo od nepamäti. Podmanivá krása minerálnej ríše je neodolateľná. Králi dobre vedeli, prečo majú v korunách rubíny, modré sodality, lazurity, diamanty. Pomáhali im sústrediť sa a múdro vládnuť.

Každý kryštál podľa svojej frekvencie pôsobí na inú časť tela. Disharmóniu spôsobenú chorobou alebo zablokovaním energie, dokáže uviesť do harmónie, vyladiť na prirodzenú frekvenciu zdravého ľudského tela.

Kryštály nás môžu uzdravovať, dá sa s nimi relaxovať, pestovať krásu, pomáhajú upokojiť myseľ a emócie, dodať odvahu naplniť svoje sny na tejto zemi, dodávajú stratenú energiu. Dokážu chrániť naše biopole pred negatívnymi vplyvmi okolia, negatívnymi myšlienkami a emóciami iných ľudí. Chránia našu silu a pohodu. Môžeme ich nosiť ako osobné talizmany, meditovať s nimi, či liečiť naše telo.Kryštály pomáhajú aj v období rekonvalescencie po chorobách a operáciách nabrať životnú silu telu, ale aj mysli a emóciám. Zbaviť sa bolestí nám napríklad pomôže silný liečivý kameň malachit, ktorý sa v starom Egypte mlel na prášok a sypal sa do rán ako dezinfekcia. Ruženín je zas balzamom pre dušu na všetky citové trápenia, je najsilnejším kameňom, čo sa týka lásky, krásy a uzdravovania. Citrín môžeme použiť na ozdravenie starých spôsobov myslenia a na pritiahnutie hojnosti, blankytne modrý celestín, keď cítime osamelosť, ametyst, keď máme preťaženú myseľ. Môžu nám pomôcť odstrániť únavu, podráždenosť a nespavosť, dodať odvahu, priahnuť šťastie a lásku, či zachovať si mladosť a silu.

Pri tejto terapii hrá dôležitú úlohu aj farba kryštálu. Žltá zvyšuje odolnosť nervovej sústavy, podporuje trávenie, modrá posilňuje schopnosť koncentrácie.

V každom okamihu máme na výber z nekonečného oceánu možností...

Mnohé staršie civilizácie, počínajúc Atlantídou, Mayov, Inkovia, starí Egypťania, Gréci, Číňania vedeli už v dávnych časoch využívať energie z prírody, ktoré s absolútnou presnosťou fungujú podľa základných zákonov Univerza.

Ani ľuďom dnešnej doby nič nebráni pracovať so silami prírody a Univerza, využívať ich a žiť s nimi v súlade v úplne bežnom každodennom živote.

Alternatívna medicína sa pozerá na človeka holisticky - celostne. Každý problém je v alternatívnej medicíne riešiteľný. Podmienkou k vyriešeniu - uzdraveniu je spolupráca klienta.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky