Peeling / Zábaly


Peeling

Po náročnom dni je úžasné dopriať si peeling celého tela (alebo čiastočný napr. chrbát, ruky), ktorý zanechá pokožku jemnú, hydratovanú, vyživenú. Peeling má očisťujúci účinok a zároveň dodá telu minerály.

Pomáha odstraňovať odumreté bunky z povrchu kože a zároveň ju hĺbkovo čistí a detoxikuje. Okrem očistných účinkov má aj vysoko relaxačný efekt. Pôsobí antistresovo, zmierňuje pocity úzkosti a psychického vypätia. Odstraňuje usadeniny a jedy z tela, obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu.

Prísady:       himalájska soľ, morská soľ, olivový, ružový, grepový, kokosový olej, nádych levandule, pomaranča, ...


Zábaly

  • medový / čokoládový /  citrusový / grapefruitový
  • maslo / jogurt
  • zábal chrbtice ľubovníkovým olejom

Ľubovníkový olej má nedoceniteľné vlastnosti: regeneruje, vyživuje a "rozpína" medzistavcové platničky, uvoľňuje z tela toxíny. Masáž týmto olejom je silne energetizujúca, harmonizujúca, ukľudňujúca, ktorá rieši duševné, energetické a telesné blokády.

  • slezový zábal

Slez sa stáva bylinou tretieho tisícročia. Zábal má hydratačné, upokojujúce, protizápalové, hojivé, ochranné, zvláčňujúce účinky, pôsobí ako žilové tonikum, zosvetľuje pigmentové škvrny.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky