REIKI terapia

Vo svete je rozšírený liečebný systém - terapeut prikladá ruky a odovzdáva tak liečivú energiu. Vypracovaná metodika tohto spôsobu liečiteľstva sa nazýva Reiki. Reiki je dnes obľúbená terapia pre tých, ktorí sa chcú v tomto "uponáhľanom" svete preventívne starať o svoje zdravie, zdravie iných a udržať ho tak v dobrom stave alebo chcú pomôcť sebe, iným, urýchliť proces zotavenia po liečbe, chirurgických zákrokoch a pod. 

V dávnych dobách fungovala samoliečiaca schopnosť ľudského organizmu. Doteraz ju vedia využívať niektorí jedinci domorodých kmeňov. My sme sa tejto skúsenosti dobrovoľne vzdali v prospech civilizačných výdobytkov. Pomocou Reiki terapie môžeme znova začať pomáhať svojmu telu, psychike a tak naprávať, čo pokazilo ľudstvo vo svojom vývoji.

Človek je stále viac a viac vystavený stresu, znečistenému prostrediu a jedom z okolia pôsobiacich na telesnú schránku. Reiki znamená znamená pomoc pri psychosomatických problémoch a pri bežných ochoreniach. Vzťah k sebe aj k svojmu okoliu bude láskyplnejší, harmonickejší a naplnený väčším pochopením.

Reiki

  • prenikne všetkým, od oblečenia, cez sadry až po oceľové platničky, umelé časti v tele; preniká cez steny
  • harmonizuje, podporuje riešenie blokov, aktivuje samoliečiace schopnosti
  • mierni a odstraňuje bolesti
  • odbúrava stres
  • transformuje energie, podporuje spirituálny rast a vedomie

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky