KODO  terapia

KODO je melodická terapia inšpirovaná tradičnými technikami austrálskych domorodcov.
Kombinácia  špirálovitých pohybov, akupresúrnych bodov s aromatickými olejmi s detoxikačným / harmonizačným / rejuvenizačným - omladzujúcim účinkom ukľudňuje a povznáša. Napĺňa telo radosťou, uvoľňuje psychické a emocionálne napätie. Obnovuje tok energie, uvoľňuje myšlienky, balancuje telo. Pôsobí ako prevencia pri modernom strese.

Celú terapiu sprevádza príjemná hudba austrálskych domorodcov z didžeridu, do ktorej domorodý hlások rodnou rečou praje terapeutovi a klientovi príjemné chvíle, čo navodzuje príjemnú, relaxačnú atmosféru.

Môže byť sprevádzaná aj očistnými rituálmi  - vydymovanie.

Yanko Jin - syn padajúcej vody - je exfoliácia celého tela  - peeling jemnou morskou soľou, ktorá sa v padajúcich jemných kruhoch nanáša na naolejované telo.
Pri tejto terapii je vhodné uvedomiť si niektoré základné veci, dôležité nielen v austrálskej domorodej kultúre, ktorá tento náš čas strávený na Zemi nazýva Kirridth Yordtharrngba - Čas snívania. Termín "snívanie" je vyjadrenie vzťahu medzi duchovnom a prírodnými elementmi Zeme; dôraz sa kladie na život v harmónii a balance.

Teraz je moment Tvojho bytia, pretože tu je energia.

Rešpektovať iné pravdy. Byť pravdivý sám k sebe.

Pravda je cesta.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky