Aromaterapeutická masáž

Fascinujúci svet  AROMATERAPIE,

ktorá povzbudí a posilní myseľ, telo a dušu. Vo fyzickej oblasti zbavuje bolesti, zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy, pomáha odstrániť toxíny, znižuje svalovú únavu a napätie, regeneruje sa organizmus. Na emocionálnej úrovni upokojí myseľ a city a navodí výraznú relaxáciu. Následný pocit duševnej pohody predstavuje spirituálny a energetický prínos.

Aromaterapia je všetko čo nám vonia, pripomína vôňu domova, detstva, zážitku. Je to prirodzená terapia, ktorá obnovuje rovnováhu tela, lieči myseľ, ducha i telo. Je to najprirodzenejšia metóda k obnoveniu zdravia a dobrého pocitu. Esenciálne oleje sú prírodné organické látky, ktoré pôsobia v harmónii s prirodzenými silami v organizme.

Olejové esencie sú vzácnym darom prírody, hlavným nástrojom aromaterapeuta, v rukách ktorého sa menia na mocné liečebné nástroje, príjemná vôňa vyvolá pocit blaženosti. Mocná kombinácia hojivého dotyku v spojení s liečebnou silou olejov vytvára podmienky k spusteniu liečebných procesov v tele. Energia rastlín ukrytá v olejovej esencii nastoľuje v ľudskom tele zdravie a harmóniu. Vyplavujú sa endorfíny a nastáva pocit pohody. Pokožka je vyživená a svieža. Aromaterapeutická masáž je pomalá, ukľudňujúca, s relaxačným účinkom. Má vyrovnávací efekt pre telo aj dušu.

Telo plné pokoja je zahalené do voňavého závoja.

© 2012 
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!