Aromaterapeutická masáž

Fascinujúci svet  AROMATERAPIE,

ktorá povzbudí a posilní myseľ, telo a dušu. Vo fyzickej oblasti zbavuje bolesti, zvyšuje cirkuláciu krvi a lymfy, pomáha odstrániť toxíny, znižuje svalovú únavu a napätie, regeneruje sa organizmus. Na emocionálnej úrovni upokojí myseľ a city a navodí výraznú relaxáciu. Následný pocit duševnej pohody predstavuje spirituálny a energetický prínos.

Aromaterapia je všetko čo nám vonia, pripomína vôňu domova, detstva, zážitku. Je to prirodzená terapia, ktorá obnovuje rovnováhu tela, lieči myseľ, ducha i telo. Je to najprirodzenejšia metóda k obnoveniu zdravia a dobrého pocitu. Esenciálne oleje sú prírodné organické látky, ktoré pôsobia v harmónii s prirodzenými silami v organizme.

Olejové esencie sú vzácnym darom prírody, hlavným nástrojom aromaterapeuta, v rukách ktorého sa menia na mocné liečebné nástroje, príjemná vôňa vyvolá pocit blaženosti. Mocná kombinácia hojivého dotyku v spojení s liečebnou silou olejov vytvára podmienky k spusteniu liečebných procesov v tele. Energia rastlín ukrytá v olejovej esencii nastoľuje v ľudskom tele zdravie a harmóniu. Vyplavujú sa endorfíny a nastáva pocit pohody. Pokožka je vyživená a svieža. Aromaterapeutická masáž je pomalá, ukľudňujúca, s relaxačným účinkom. Má vyrovnávací efekt pre telo aj dušu.

Telo plné pokoja je zahalené do voňavého závoja.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky