Atlantis AROLO TIFAR

Vedci objavili, že delfíny sú pomocou energetických impulzov schopné aj na veľkú vzdialenosť rozoznať objekt pred sebou a identifikovať s absolútnou presnosťou fakty o ňom, ako napr. zdravotný stav, psychické rozpoloženie, obsah žalúdka a podobne. Tento systém poslúžil v Atlantíde ako základ pre vývoj liečebného systému, ktorý znovu objavil Eckard Strohm. Toto starodávne liečiteľské umenie atlanských majstrov sa volá Atlantis AROLO TIFAR, skrátene AROLO.

AROLO je energetický diagnostický systém, ktorý identifikuje príčinu ochorenia, jeho lokalizáciu a následne energetickým ošetrením odstraňuje príčinu. Vyznačuje sa rýchlym pôsobením. Táto energetická liečebná metóda je extrémne rýchla a účinná, pomáha diagnostikovať karmické procesy najrýchlejšie ako je vôbec kdekoľvek a kedykoľvek možné. Z lekárskeho hľadiska tento diagnostický systém dovolí zistiť informáciu o stave osoby v podstate za pár minút.

Arolo I.

V tomto kurze sú účastníci uvedení do Arola a do jeho špeciálneho systému diagnostiky a liečenia. Študenti sa naučia kódový systém testu, ktorý dokáže určiť presnú príčinu pacientovho problému. Cez tento systém budú taktiež schopní spoznať, či problém má súvis s karmickým procesom. Cez inicializáciu účastníci kurzu spoznajú prúd božskej energie liečiteľských Majstrov Atlantídy.

Arolo II.

Po iniciácii do Arola II. účastníci kurzu môžu testovať zmeny v rôznych energetických oblastiach pacienta. Učia sa modifikácie, ktoré pomôžu čistiť a harmonizovať bloky. Cez túto techniku sa študenti učia ako jasne identifikovať správanie rôznych zákonitosti, učebné procesy a taktiež príčiny karmických procesov. Naučia sa tiež testovať správne dávky potravín, vitamínov, minerálov, stravy a ostatných substancií.


Miesto konania kurzu - Liptovský Mikuláš

Termíny - možnosť dohodnúť aj individuálny termín

Kurz trvá - 1 deň

Cena kurzu - AROLO I. / 60 €      AROLO II. / 101 €

Absolvent kurzu dostane - medzinárodný certifikát, skriptá

Kurz je vhodný pre každého človeka, ktorý chce rozvíjať svoje spirituálne schopnosti, pre liečiteľov, pre každého, kto chce pomôcť sebe aj iným.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky